Версія для друку

РАДА РОБОТОДАВЦІВ

 

Шановні роботодавці!

На ваше замовлення ми підготуємо необхідних вам кваліфікованих робітників, підвищимо кваліфікацію вашого персоналу, надамо можливість підібрати потенційних працівників під час іспитів чи взяти на практику слухачів, аби на виробництві оцінити їхні професійні якості.

     Ми можемо провести навчання ваших працівників, незалежно від місця розташування підприємства чи фірми, без відриву від виробництва, у період вимушеного простою, з урахуванням особливостей роботи вашого підприємства, використанням дистанційних форм проведення занять.

       Сучасна матеріально-технічна база та висококваліфіковані викладачі і майстри забезпечують комфортне інтенсивне навчання.

  • замовити підготовку кадрів з числа безробітних за створеною із вашою участю програмою;
  • спрямувати на навчання за професією ваших працівників;
  • підвищити кваліфікацію ваших працівників за допомогою короткотермінових курсів цільового призначення;
  • організувати навчання працівника на його робочому місці;
  • залучити наших слухачів до проходження виробничої практики на вашому підприємстві на безоплатній для роботодавця основі.

Запрошуємо роботодавців до співпраці!

93400, Луганська область,
м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна 5а

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Слайд10

 

Слайд12

 

За результатами проведеної наради від 16.09.2016 р. була створена Рада роботодавців Луганського центру ПТО ДСЗ, затверджено Положення про Раду роботодавці та план роботи Ради на 2017 р. До складу Ради роботодавців ввійшли представники роботодавців м. Сєвєродонецьк та керівництво навчального центру.

17.02.2016 р та 05.05.2016 р були проведені Круглі столи з роботодавцями щодо надання пропозицій з напрямів розвитку ЦПТО ДСЗ (перспективні професії, сучасні технології виробництва). Адміністрація навчального закладу приймає активну участь у чисельних зустрічах з роботодавцями на базі Сєвєродонецького міського центру зайнятості. Також навчальний заклад заохочує роботодавців до обговорення навчальних планів з урахуванням вимог роботодавців, до участі в кваліфікаційній атестації слухачів. Так на кваліфікаційній атестації слухачів за професіями «Контролер-касир» та «Продавець продовольчих товарів»  була присутня директор магазину ТОВ «Магазин «Продукти» О. І. Моісеєнко, а в групі слухачів за професією «Електрогазозварник» - директор КП «Сєвєродонецька будівельна фірма ДСК.Воробйов В. І.

Спільна нарада ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» з представниками роботодавців та Луганського обласного центру зайнятості від 5 листопада 2016 р. обговорювала питання тематики курсів цільового призначення для безробітних з урахуванням вимог роботодавців. Результатом стало рішення набору слухачів за напрямом будівельних професій, які стануть більш конкурентоспроможними на ринку праці в Луганській області, а зокрема за спеціальністю «Виробництво та монтаж металопластикових конструкцій».

Останнє редагування Вівторок, 15 січня 2019 09:30