Версія для друку

Виробнича практика

    Професійно-практична підготовка слухачів Луганського ЦПТО ДСЗ відбувається за рахунок виробничого навчання та виробничої практики і проводиться на робочих місцях на виробництві.

 

     Під час виробничого навчання слухачі послідовно набувають первинних професійних умінь та навичок виконання робіт за курсами цільового призначення. набувають практичних навичок самостійно та якісно виконувати роботи, передбачені робочими навчальними планами.

Форма організації виробничого навчання обирається у залежності від особливостей професії за умови повного виконання робочих навчальних планів та програм і проводиться у навчальних группах.

 

    Виробнича практика слухачів проводиться відповідно до «Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики», затвердженого постановою КМУ від 7 червня 1999 року № 992.

 

    Навчальний заклад та підприємство, що надає робочі місця, укладають договір про надання робочих місць для проходження практики слухачами центру.

 

     Перед початком виробничої практики керівник підприємства видає наказ про персональний розподіл слухачів на робочі місця, а також призначає керівників практики з числа інженерно-технічних працівників та кваліфікованих робітників підприємства, які відповідають за її проведення та забезпечення умов і безпеки праці на рівні нормативних вимог.

 

     Тривалість роботи слухачів відповідає часу, визначеному навчальними планами та програмами, і не перевищує тривалості робочого часу, встановленого законодавством для відповідної категорії працівників.

 

    Після закінчення виробничої практики підприємство надає виробничу характеристику на кожного слухача.

 

    Якісна організація професійно-практичної підготовки слухачів є визначальним фактором у забезпеченні ефективності професійного навчання безробітних, сприяє працевлаштуванню випускників центру.

 

практика 01

практика 02

практика 03

практика 04

Останнє редагування П'ятниця, 09 лютого 2018 14:30