Версія для друку

Матеріально-технічне забезпечення

 

     Навчально-матеріальна база Луганського ЦПТО ДСЗ включає споруди, навчально-виробничі та побутові приміщення, що обладнуються, експлуатуються відповідно до безпечних і здорових умов праці і навчання.

 

     Для забезпечення якісного професійного навчання слухачів ЦПТО ДСЗ має навчальні кабінети, навчально-виробничі майстерні обладнані відповідними засобами навчання та необхідною навчальною технікою.

 

Слайд8

 

     Підприємства, установи, організації, фізичні особи – замовники підготовки кваліфікованих робітників мають право відповідно до укладених договорів перераховувати кошти на зміцнення навчально-виробничої бази ЦПТО ДСЗ, безоплатно передавати для навчальних цілей Центру приміщення, обладнання, матеріали, нові технології виробництва тощо, надавати консультативну технологічну допомогу.

 

Слайд9

 

    Функції контролю за ефективністю використання і збереження майна, закріпленого за Центром, здійснює Луганський обласний центр зайнятості.

     Порядок фінансування та матеріально-технічного забезпечення Центру визначаються Державним центром зайнятості за поданням Луганського обласного центру зайнятості.

 

       

Слайд11

 

    У Центрі створено електронну бібліотеку, орендована бібліотека ВПУ, яка щорічно поповнюється і оновлюється. У читальному залі обладнано робочі місця з постійним доступом до Інтернету для підготовки слухачів до занять, роботи над власними бізнес програмами та планами, можливості реєстрації та пошуку роботи на офіційних та спеціалізованих сайтах роботодавців.

 

1lGA 4y8xr8

 


     У навчальному закладі працює кабінет практичного психолога.

 

Слайд21

Слайд21

 

 

Останнє редагування Четвер, 08 лютого 2018 09:56